Вітаємо призерів Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE-2017»!

18485420_692994264215807_3144034521096530018_n

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Ми пишаємось талановитими учнями – переможцями конкурсів, змагань різного спрямування – і тими, у кого ще все попереду! Щиро вітаємо учнів нашої школи – плекальників англійської мови, шанувальників історії та літератури Англії й Америки, а також поціновувачів культури цих двох країн – з участю у Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2017»!

Особливі вітання призерам конкурсу. Ними стали:
🌟 Журіда Тимофій, учень 4 класу – диплом Всеукраїнського рівня (ІІ місце)
🌟 Місілюк Єва, учениця 4 класу – диплом Всеукраїнського рівня (ІІ місце)
🌟 Файнгольд Поліна, учениця 4 класу – диплом регіонального (обласного) рівня (І місце)
🌟 Кіпніс Ілля, учень 4 класу – диплом регіонального (обласного) рівня (ІІІ місце)

Бажаємо подальших успіхів та перемог!