Арт-студія

Хореографія

У школі проводяться заняття з хореографії та акробатики. Вони грають важливу роль в гармонійному фізичному розвитку дітей. Рухова активність необхідна для дітей XXI століття, занадто щільно зав’язаних на гаджети.

Театральна студія “Перлина”

Неталановитих дітей не буває. Потрібно лише підтримати те, що дано від народження. Студія працює над розвитком кожного учня індивідуально, над розвитком усієї групи і процесом кожної групи. Студія відрізняється тим, що тут немає байдужості і мети: “далі, вище і все це скоріше!”, працюють над тим, щоб театр був опорою для дитини. Діти, що займаються у студії, відрізняються від своїх однолітків. Батьки розповідають історії, що дитина у школі із третього ряду на “лінійці” тепер рвуться у перші ряди під час шкільних виступів. Шкільні вчителі підкреслюють, що дитина стає більш зібраною та уважною.