Літній мовний табір з денним перебуванням для дітей 6-12 років

ПНЗ «НВО «Перлина» з 04 по 27 червня 2018 року запрошує відвідати літній мовний табір з денним перебуванням дітей 6-12 років.

Наш табір – це чудова можливість покращити знання з англійської мови, опанувати корисні навички, зустріти нових друзів, активно та весело провести час з креативними вихователями, які є носіями англійської мови та івриту.

Ми створюємо ідеальне місце з гарною мовною програмою, комфортними умовами перебування. Зелений ландшафт території дозволяє організувати різноманітний активний відпочинок.

Програма дитячого табору включає:

• щоденне перебування з вихователями, які завітали до нас з Ізраїлю для спільного активного відпочинку;
  • різноманітні творчі майстер-класи з англомовним супроводом;
  • пізнавальні екскурсії, які відкриють для дітей шлях до знань з історії, географії, культури, країнознавства, природознавства та інших галузей науки (робочі мови: англійська, іврит);
  • тематичні ігри, квести, інтелектуальні та спортивні змагання;
  • багато розмовної практики з носіями англійської мови та івриту з використанням сучасних інформаційних технологій;
  • прогулянка та заняття на свіжому повітрі;
  • харчування, приготовлене професійними кухарями з найкращих кошерних і лише свіжих продуктів. Враховуючи індивідуальні особливості харчування кожної дитини, ми дуже уважно ставимося до побажання батьків щодо меню.

Діти постійно перебувають на території з цілодобовою охороною, під пильним наглядом керівника та працівників табору, які дуже уважні до стану кожної дитини. До послуг дітей є медична сестра, яка, за потреби, негайно огляне дитину.

Вартість перебування в таборі уточнювати в адміністрації закладу.

+380989209978 — Василь Іванович

+380686949898 — Олена Василівна