ПУРІМ 5778

В школі «Перлина» відсвяткували ПУРІМ 5778! Весь день 1 березня діти мали змогу весело провести дозвілля, присвячене святу Пурім. Святковий день розпочався учнівським самоврядуванням. Хтось з учнів став на певний час учителем, а Мойсей Ігорович Гефтар навіть проявив сміливість очолити школу. Тому виконував роль директора: відвідував уроки, контролював харчування, затверджував документи та приймав поважних гостей з Німеччини.

Потім традиційно в святковому залі зібралися всі, щоб послухати Мегілат Естер, який прочитали равін Йонатан та равін Аріель. Урочистості завершилися театральною виставою «З історії Пуріма». Діти проявили себе не лише в театральному мистецтві, а й у спілкуванні мовою іврит. Адже сценарій було написано саме цією мовою. Окрім святкового настрою, діти отримали ще й солодкі подарунки.

З давніх-давен існує традиція на свято Пурім наряджатися в костюми. Тому діти охоче створювали для себе символічні костюми на майстер-класах «Фабрика масок», «Салон аквагриму», «Цех шумових іграшок».

Отож всі діти сьогодні прийдуть додому з веселим настроєм та власними виробами, що символізують свято Пурім.

182702js-334
« 1 из 25 »