ПРИВАТНА ЄВРЕЙСЬКА ШКОЛА І ДИТЯЧИЙ САДОК

Ми чекаємо на Ваш дзвінок:

+38 (067) 943-03-31;   +38 (044) 242-84-86;  

Наша адреса:

м. Київ, вул. Ушинського, 20 карта проїзду

Переваги

Індивідуальний підхід

Невелика кількість учнів у класі дає можливість знайти індивідуальний підхід у вивченні предметів, врахувати темп роботи кожного учня, враховуючи його ресурси та потреби, розкрити індивідуальні здібності та таланти кожної дитини.

Сучасні методи та форми навчання

1. STEAM -освіта

2. Робота в малих групах.

3. Ігрова форма навчання.

4. Експеремент та спостереження.

5. Англійський розмовний клуб “Speaking Club”.

6. Доцільне використання класного простору. Залежно від мети заняття і застосовуваних методів, створюються потрібні зони, по-різному розставляти парти або взагалі прибирати столи.

Іноземні мови

Іноземні мови (англійська, іврит, російська).

Школа “Перлина” сертифікована, як центр підготовки учнів до Cambridge English Exam. Навчання англійської мови за кембріджською системою.

Також додатково працює English Club, в якому діти англійською мовою обговорюють різноманітні теми з життя.

Вивчення івриту проходить з носієм мови за авторською програмою, яка спеціально адаптована для дітей в початковій українській школі.

Вивчення російської мови факультативно.

Єврейські традиції

Ідішкайт (єврейський дух, єврейскість).

Єврейські традиції – тисячолітня основа існування єврейського народу. Вивчення традицій є базовим і невід’ємним компонентом єврейської освіти.

У школі і в дитячому садку викладаються Тора, історія і традиції єврейського народу, відзначаються всі єврейські свята.

Щодня читаються молитви – благословення на день, перед їжею, після їжі. По п’ятницях відзначаються шаббат: готують хали, збирають шаббатній чемоданчик і т.п.

У нас дотримується єврейський дрес-код: хлопчики носять кіпу, дівчатка носять скромний одяг.

Кошерне харчування

Єврейська школа забезпечує своїх учнів кошерним харчуванням.

Діти школи-садка «Перлина» отримують свіжу кошерну їжу і випічку, яку готують на шкільній кухні під пильним наглядом машгіаха (інспектора по кашруту).

При цьому дотримується індивідуальний підхід до рекомендацій по дієті для вихованців та учнів закладу.

Міжнародний освітній проект Level Up SMART J

Освітня платформа, яка допомагає дітям знайти практичні вміння та навички для досягнення успіху в майбутньому, розвиваюча їх особистісну самоідентичність, що підвищує у дітей інтерес до навчання і пізнання.

Напрямок – «Англійська мова»

В ігровій формі. Розвиток усного мовлення, комунікативних навичок учасників. Заняття виключно англійською мовою. На заняттях використовуються підручники міжнародного видавництва MacMillan.

Напрямок – «IT- логіка»

Курс робототехніки по навчальним комплектів LEGO EducationWeDo 2.0

Спрямований на стимуляцію інтересу до природничих наук та інженерного мистецтва, формування універсальних навчальних навичок. Розвиває аналітичні здібності, вміння отримувати, систематизувати і обробляти інформацію, контролювати і оцінювати свої досягнення.

Сучасне технічне забезпечення

 Вся матеріально-технічна база Школи повністю пристосована для сучасного навчально-виховного процесу. Кожен клас обладнаний компютером, проектором та інтерактивною дошкою, на заняттях використовуються ПК, набори Lego. Кожного року проходить оновлення та поповнення технічної бази відповідно до умов сучасності.

Забезпечення необхідними ресурсами освітнього процесу та підтримки здобувачів загальної середньої  освіти в школі  відповідає  основним санітарно-технічним вимогам.

Арт-студія

Хореографія

У школі проводяться заняття з хореографії. Вони допомагають розвивати у дітей витривалість, гнучкість, силу, гарну поставу та грацію. Хореографія сприяє  формуванню  здорового хребта, а також допомагає оздоровити весь організм дитини, грає важливу роль в гармонійному фізичному розвитку дітей. Рухова активність необхідна для дітей XXI століття, занадто щільно зав’язаних на гаджети.

Театральна студія “Перлина”

Неталановитих дітей не буває. Потрібно лише підтримати те, що дано від народження. Студія працює над розвитком кожного учня індивідуально, над розвитком усієї групи і процесом кожної групи. Заняття в студії допоможуть не тільки стати творчою особистістю, а й стабілізують емоційну сферу дитини, зроблять її більш цілеспрямованою, уважною і відповідальною.

Спорт секції

Спортивні секції гімнастики та акробатики. Фізична активність з дитинства відбивається на всьому подальшому житті дитини. Доведено, що діти, які займаються спортом, краще вчаться. Заняття спортом допомагають розвинути гнучкість, підтримувати м’язи в тонусі, позитивно впливають на загальний психологічний і фізичний розвиток. Крім того, вони дисциплінують, розвивають соціальні навички і зміцнюють дитячу самооцінку, вчать наполегливо працювати для отримання результату, а також привчають до здорового способу життя.

Школа повного дня

Це школа для учнів 1-4 класів, де дитина проводить цілий день: відвідує заняття, харчується, робить домашні завдання, займається спортом, ходить на факультативи i спілкується зі своїми друзями.

Медпункт

В школі працює сучасний медпункт, забезпечений усіма необхідними ліками та медикаментами. Протягом усього часу перебування дітей у школі знаходиться досвідчена медсестра. У разі необхідності до медпункту терміново викликають швидку невідкладну дитячу допомогу.

Шкільний трансфер

Для учнів існує шкільний трансфер від дому до школи та назад.

Спортивний та ігровий майданчики

Дитячий ігровий майданчик з елементами спортивного комплексу є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку дитини. Заняття з фізичної культири за сприятливих погодних умовах проходять на відкритому повідрі на спортивному майданчику. В режимі дня школи передбачена динамічна пауза або прогулянка на свіжому повітрі.

Озеленена територія

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.Прогулянки на свіжому повітрі кожен день.

Охорона території

Безпеку дітей у приміщенні та на території школи забезпечує цілодобова охорона, встановлена система відео нагляду та кнопка виклику служби швидкого реагування. З 08:00 до 19:00, коли діти знаходяться в школі, за територією спостерігають кваліфіковані працівники охорони.