Студії творчості та розвитку

Хореографія

У школі проводяться заняття з хореографії та акробатики. Вони грають важливу роль в гармонійному фізичному розвитку дітей. Рухова активність необхідна для дітей XXI століття, занадто щільно зав’язаних на гаджети.

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика – це методика гармонійного розвитку інтелекту, при якій використовується азіатська технологія обчислень за допомогою різновиду рахунків – абакус (соробан). Програму занять ментальної арифметикою становлять механічні вправи пальцями на рахунках, рахунок в розумі і вправи на концентрацію, увагу і логіку. Допомагає значно збільшити швидкість мислення і здатність до творчих дисциплін.

Ейдетика

Ефективність і продуктивність навчального процесу в більшій мірі залежить від усвідомлення та розуміння матеріалу.

Розроблена педагогами-новаторами система ейдетики дозволяє дітям із задоволенням зануритися в світ знань і, головне, запам’ятовувати всю інформацію швидко і максимально осмислено. Справа в тому, що її важливим принципом є опора на образи, а адже саме асоціативність і уяву здатні зацікавити дитину. Маленький учень запам’ятає той матеріал, який привернув його, змусив здивуватися, захопитися або навіть розсміятися.

Театральна студія “Перлина”

Неталановитих дітей не буває. Потрібно лише підтримати те, що дано від народження. Студія працює над розвитком кожного учня індивідуально, над розвитком усієї групи і процесом кожної групи. Заняття в студії допоможуть не тільки стати творчою особистістю, а й стабілізують емоційну сферу дитини, зроблять її більш цілеспрямованою, уважною і відповідальною.

Даркейн

Навчально-методичний комплекс «Даркейну» дозволяє організувати послідовне викладання двох центральних навчальних предметів – Тора (Танах) і традиція з 1-го по 4-й клас. Систематичне вивчення Тори і Традиції в класі служить міцною основою для позакласної виховної роботи та неформальних заходів.

Міжнародний освітній проект LevelUp by SMART J

Освітня платформа, яка допомагає дітям знайти практичні вміння та навички для досягнення успіху в майбутньому, розвиваюча їх особистісну самоідентичність, що підвищує у дітей інтерес до навчання і пізнання.

Напрямок – «Англійська мова»

В ігровій формі. Розвиток усного мовлення, комунікативних навичок учасників. Заняття виключно англійською мовою. На заняттях використовуються підручники міжнародного видавництва MacMillan.

Напрямок – «IT- логіка»

Курс робототехніки по навчальним комплектів LEGO EducationWeDo 2.0

Спрямований на стимуляцію інтересу до природничих наук та інженерного мистецтва, формування універсальних навчальних навичок. Розвиває аналітичні здібності, вміння отримувати, систематизувати і обробляти інформацію, контролювати і оцінювати свої досягнення.