Засновники

У 2000 році до Києва приїхав офіційний посланець Любавичського ребе Йонатан Маркович з сім’єю. Він приступив до роботи в якості Головного рабина Києва та почав роботу в Київській єврейській громаді Хабад Любавич Київ. Слідуючи принципам великого Рамбама, головним приорітетом на стартовому етапі роботи рав Йонатан і його дружина рабаніт Інна зробили програми єврейської освіти. Вже через кілька тижнів після прибуття до Києва вони відкрили дитячий садок, де першими вихованцями стали троє їхніх дітей.

У 2001 році відкрився приватний освітній комплекс «Перлина», куди входять дитячий садок і початкова школа. Величезну допомогу в створенні і розвитку школи надав фонд «Ор Авнер» видатного єврейського філантропа Леві Леваева. Сучасна школа високого рівня, в якій створена сімейна атмосфера і приділяється увага кожній дитині, користується успіхом і популярністю серед євреїв Києва. За роки роботи з садка і школи вийшли понад 500 дітей.