ПРИВАТНА ЄВРЕЙСЬКА ШКОЛА І ДИТЯЧИЙ САДОК

Ми чекаємо на Ваш дзвінок:

+38 (067) 943-03-31;   +38 (044) 242-84-86;  

Наша адреса:

м. Київ, вул. Ушинського, 20 карта проїзду

Переваги

Індивідуальний підхід

Невелика кількість учнів у класі дає можливість знайти індивідуальний підхід у вивченні предметів, врахувати темп роботи кожного учня, враховуючи його ресурси та потреби, розкрити індивідуальні здібності та таланти кожної дитини.

детальніше

Охорона території

Безпеку дітей у приміщенні та на території школи забезпечує цілодобова охорона, встановлена система відео нагляду та кнопка виклику служби швидкого реагування. З 08:00 до 19:00, коли діти знаходяться в школі, за територією спостерігають кваліфіковані працівники охорони.

детальніше

Озеленена територія

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.Прогулянки на свіжому повітрі кожен день.

детальніше

Спортивний та ігровий майданчики

Дитячий ігровий майданчик з елементами спортивного комплексу є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку дитини. У сучасному світі виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом.

детальніше

Медпункт

В школі працює сучасний медпункт, забезпечений усіма необхідними ліками та медикаментами. Протягом усього часу перебування дітей у школі знаходиться досвідчена медсестра. У разі необхідності до медпункту терміново викликають швидку невідкладну дитячу допомогу.

детальніше

Школа повного дня

Це школа для учнів 1-4 класів, де дитина проводить цілий день: відвідує заняття, харчується, робить домашні завдання, займається спортом, ходить на факультативи i спілкується зі своїми друзями.

детальніше

Недільна школа

Забезпечує максимальну продуктивну роботу всіх учнів в існуючій системі організації навчання. Головною перевагою індивідуального навчання є те, що воно дозволяє повністю адаптувати зміст, методи та темпи навчальної діяльності дитини до його особливостей, слідкувати за кожною дією та операцією при вирішенні конкретних завдань, за його рухом від незнання до знання, вносити вчасно необхідні корективи в діяльність як учня, так і вчителя.

детальніше

Сучасні методи та форми навчання

STEAM -освіта; Робота в малих групах; Ігрова форма навчання; Експеремент та спостереження; Англійський розмовний клуб “Speaking Club”; Доцільне використання класного простору. Залежно від мети заняття і застосовуваних методів, створюються потрібні зони, по-різному розставляти парти або взагалі прибирати столи.

детальніше

Іноземні мови

Іноземні мови (англійська, іврит, російська) Школа “Перлина” сертифікована, як центр підготовки учнів до Cambridge English Exam. Навчання англійської мови за кембріджською системою. Також додатково працює English Club, в якому діти англійською мовою обговорюють різноманітні теми з життя. Вивчення івриту проходить з носієм мови за авторською програмою, яка спеціально адаптована для дітей в початковій українській школі. Вивчення російської мови факультативно.  

детальніше