ПРИВАТНА ЄВРЕЙСЬКА ШКОЛА І ДИТЯЧИЙ САДОК

Ми чекаємо на Ваш дзвінок:

+38 (067) 943-03-31;   +38 (044) 242-84-86;

Наша адреса:

м. Київ, вул. Ушинського, 20 карта проїзду

Освітні програми

Нова українська школа

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. НУШ легко поєднує в собі різні додаткові освітні можливості та особливості єврейської школи.

Іноземні мови

Англійська, іврит і російська.

Школа “Перлина” сертифікована як центр підготовки учнів до Cambridge English Exam. Навчання англійській мові за Кембриджської системою.

Також додатково працює English Club, в якому діти англійською мовою розмовляють на різні життєві теми.

Вивчення івриту проходить з носієм мови за авторською програмою, яка спеціально адаптована для дітей в початковій українській школі.

Вивчення російської мови факультативно.

Єврейські традиції

Ідішкайт (єврейський дух, єврейскість).

Єврейські традиції – тисячолітня основа існування єврейського народу. Вивчення традицій є базовим і невід’ємним компонентом єврейської освіти.

У школі і в дитячому садку викладаються Тора, історія і традиції єврейського народу, відзначаються всі єврейські свята.

Щодня читаються молитви – благословення на день, перед їжею, після їжі. По п’ятницях відзначаються шаббат: готують хали, збирають шаббатній чемоданчик і т.п.

У нас дотримується єврейський дрес-код: хлопчики носять кіпу, дівчатка носять скромний одяг.

J FUTURE

J FUTURE – це недільна освітня платформа з використанням нових технологій і методик навчання, де діти і батьки отримують нові знання, консультації від професійних фахівців і зможуть якісно провести час в теплій сімейній атмосфері.

Цикл занять по цінностям і традиціям єврейського народу, розроблений спільно з освітнім проектом Даркейну і міжнародним проектом Smart J.

Міжнародний освітній проект LevelUp by SMART J

Освітня платформа, яка допомагає дітям знайти практичні вміння та навички для досягнення успіху в майбутньому, розвиваюча їх особистісну самоідентичність, що підвищує у дітей інтерес до навчання і пізнання.

Напрямок – «Англійська мова»

В ігровій формі. Розвиток усного мовлення, комунікативних навичок учасників. Заняття виключно англійською мовою. На заняттях використовуються підручники міжнародного видавництва MacMillan.

Напрямок – «IT- логіка»

Курс робототехніки по навчальним комплектів LEGO EducationWeDo 2.0

Спрямований на стимуляцію інтересу до природничих наук та інженерного мистецтва, формування універсальних навчальних навичок. Розвиває аналітичні здібності, вміння отримувати, систематизувати і обробляти інформацію, контролювати і оцінювати свої досягнення.

Даркейну

Навчально-методичний комплекс «Даркейну» дозволяє організувати послідовне викладання двох центральних навчальних предметів – Тора (Танах) і традиція з 1-го по 4-й клас. Систематичне вивчення Тори і Традиції в класі служить міцною основою для позакласної виховної роботи та неформальних заходів.

STEAM освіта

Учні вчаться знаходити рішення не в теорії, а безпосередньо на практиці, шляхом спроб і помилок. Наука (Science), технології (Technology), технічна творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математика (Mathematics). Мета – змінити навчальні програми, а саме зробити їх більше STEAM-орієнтованими. В першу чергу учень стає не споживачем, а замовником знань. Вчитель – своєрідний наставник, людина, що допомагає пояснити, як використовувати потенціал кожної технології для власної користі й користі суспільства.

STEM-освіта допомагає формувати у дітей критичне мислення, навички командної роботи, бачення цілісної картини світу та вміння застосовувати знання для розв’язання завдань з реального світу.

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика – це методика гармонійного розвитку інтелекту, при якій використовується азіатська технологія обчислень за допомогою різновиду рахунків – абакус (соробан). Програму занять ментальної арифметикою становлять механічні вправи пальцями на рахунках, рахунок в розумі і вправи на концентрацію, увагу і логіку. Допомагає значно збільшити швидкість мислення і здатність до творчих дисциплін.

Ейдетика

Ефективність і продуктивність навчального процесу в більшій мірі залежить від усвідомлення та розуміння матеріалу.

Розроблена педагогами-новаторами система ейдетики дозволяє дітям із задоволенням зануритися в світ знань і, головне, запам’ятовувати всю інформацію швидко і максимально осмислено. Справа в тому, що її важливим принципом є опора на образи, а адже саме асоціативність і уяву здатні зацікавити дитину. Маленький учень запам’ятає той матеріал, який привернув його, змусив здивуватися, захопитися або навіть розсміятися.